współpraca 1:1

Indywidualny plan działania

W zależności od Twojego celu, zasobów i możliwości opracuję indywidualny plan działania. Pomogę Ci wprowadzić zmiany w życie tak, abyś nie poczuł_a presji.

Zmodyfikuję Twój sposób odżywiania i opracuję schemat posiłków. Dzięki temu schudniesz bez sztywnego trzymania się jadłospisu. Nauczę Cię jak jeść intuicyjnie.

W przypadku zaburzeń odżywiania opracuję dla Ciebie 4 tygodniowy program, który pozwoli Ci wyjść z kompulsywnego jedzenia czy bulimii.

plan działania

podsumowanie korzyści

dieta

Zmodyfikuję Twój sposób odżywiania tak, abyś w jak najmniejszym stopniu odczuł_a zmianę. Opracuję specjalnie dla Ciebie schemat Twoich posiłków, dzięki któremu intuicyjnie będziesz podejmować decyzję co wyląduje na Twoim talerzu.

narzędzia

Otrzymasz ode mnie szereg różnych narzędzi, które pozwolą Ci uzyskać pożądany efekt.

współpraca 1:1

To intensywna współpraca indywidualna, podczas której jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie. Dzięki temu na bieżąco mogę modyfikować plan działania w zależności od potrzeb.

konsultacje ONLINE

Najczęściej konsultację odbywają się poprzez meet.google. Ale jeśli wolisz inną formę, to nie ma problemu. Może to być zwykła rozmowa przez telefon czy komunikator lub poprze e-mail. Wybór należy do Ciebie.

social media

Na swoim profilu publikuję mnóstwo pomocnych i wspierających postów. Dzięki temu nawet, gdy nie widzimy się przez tydzień, możesz czerpać z mojej wiedzy na bieżąco.

wsparcie

Podczas trwania naszej współpracy możesz liczyć na moje wsparcie. Wiem, że zmierzenie się ze swoim problemem jest trudne, dlatego tak ważne jest, aby mieć kogoś, kto Cię zrozumie i podtrzyma na duchu.

pakiety

[supsystic-price-table id=10]