Cześć!

Nazywam się Małgorzata Gorycka, jestem dietetyczką i psychodietetyczką - z wykształcenia, jak i z pasji.

Jako psychodietetyczka łączę dietetykę z elementami psychologii. Dzięki temu mogę skutecznie pomagać innym w redukcji masy ciała, poprawie zdrowia i naprawie relacji z jedzeniem. Moim celem jest pomoc w rozwoju samoświadomości oraz samoakceptacji moich pacjentów. Współpracuję z pacjentami indywidualnie, koncentrując się na ich unikalnych potrzebach i celach.

Podejmując ze mną współpracę, otrzymujesz nie tylko kompleksową opiekę nad swoją dietą i zdrowiem, ale również wsparcie emocjonalne i motywację. Pomagam pacjentom zmienić dietę i styl życia, ale także wypracować pozytywne podejście do siebie i swojego ciała.

Moja praca skierowana jest na zmianę stylu życia poprzez badanie i rozpracowanie nawyków, sposobu żywienia i identyfikację czynników stresujących i emocjonalnych.

Głównie pracuję z osobami tkwiącymi w błędnym kole diet odchudzających i ze złą relacją z jedzeniem. Pomagam uwolnić się od kompulsywnego jedzenia i bulimii. Uczę jak jeść intuicyjnie, bez sztywnego trzymania się jadłospisu.

Jestem przeciwniczką wszelkich diet cud i magicznych specyfików na odchudzanie.
Na co dzień uczę jak jeść, żeby nie zwariować 😉

Zapraszam do kontaktu i rozpoczęcia swojej drogi do zdrowia i wymarzonej wagi!